• Свеж
TJZY Маса Светилка Модерна Едноставна Прилагодливи Двојно Рака Виткање Ковано Железо Нане Сина Табела Светилка Осветлување Студија за Статистика Око Нега Студентс?
zoom_in

TJZY Маса Светилка Модерна Едноставна Прилагодливи Двојно Рака Виткање Ковано Железо Нане Сина Табела Светилка

DEN 1694.40

Од стока
check Во продавницата

Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Преку e-Mail Систем и Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Оваа Атрактивна Маса Светилка е Лесно да се Вклопи во која Било Средина,без разлика Дали Тоа е на Работа,Во Вашиот Личен Студија или во дневната Соба.и Тоа Ќе се Направи Голем Дар за Вашето Семејство или Пријатели.Оваа Табела Светилка Користи Класичен Нордиските Минималистички Стил на Дизајн, Стилски, Таписерии, Топла и Слатки,Материјал : Метал Позлата Bakingpaint,With Serrated Бајонет Заеднички за Мулти-Прилагодување на Агол и Висок Квалитет на Копчето Прекинувач, Лесен за Употреба.Производ Параметар : Дизајнирани Вкупната Висина 23.6 Во / 60см,Сенка Дијаметар 4.33 Во / 11 Cm,База Дијаметар 7.08 Во / 18 МИЛИОНИ,За Совршен Изглед,Напон : 110-240 V .Моќност : Максимална 40 W X 1,Крушка База е E27(Светилки Не се Вклучени).Бидете Сигурни дека Ова се Вклопува со Внесување на Вашиот Број на Моделот.Материјал : Iron Power : 31 W (Inclusive) -40 W (Inclusive)Боја Класификација : Нане Blue Whether Извор на Светлина Има Светлосен Извор : Нема Светлина Source Switch Тип : Other Switch Тип : Other Voltage : 111 V~240 V (Inclusive)Извор на Светлина Тип : Блескаво Лер Заштеда на Енергија Светилка.

Вака можеби ќе ви се допадне..