• Свеж
Цртан Филм Мечка Кит Пенкало Торбичка Молив Случај Канцелариски Торба Училиште Материјали - Еж#
zoom_in

Цртан Филм Мечка Кит Пенкало Торбичка Молив Случај Канцелариски Торба Училиште Материјали - Еж

DEN 239.52

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Памук, Лен.L x W x H : 19.5 cm x 3.5 cm x 8.5 cm/7.68" x 1.38" x 3.35" (Прибл.).Погоден за чување на канцелариски и други мали нешта.???молив случаи за девојки молив случај за жените молив случај црн молив случаи за тинејџерски момчиња молив случај деца молив случај за момчиња средно училиште молив случаи за девојки за на училиште.Високо квалитетен материјал, добра рака чувство, носат-отпорни, и издржливи.???канцелариски торба организатор училиште материјали за девојки училиште материјали за тинејџерки училиште материјали молив случаи училиште материјали за средно училиште.Мазна патент затворање, лесен, удобен за носење и употреба.???шминка торба организатор на патување козметички торба мали козметички торба мала црна козметички торба организатор козметички торба големи патување пенкало торбичка црна.Спецификации : Тип : Молив Торба Материјал : Памук, Лен Карактеристики : Канцелариски Носителот, Цртан филм Шема, Патент Торбичка, Издржлив, Лесен за Носење Големина Детали : L x W x H : 19.5 cm x 3.5 cm x 8.5 cm/7.68" x 1.38" x 3.35" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Молив Торба.

Вака можеби ќе ви се допадне..