• Свеж
Ноќта на вештерките Ева Пена Украси - Големи Тикви, Пакет од 3
zoom_in

Ноќта на вештерките Ева Пена Украси - Големи Тикви, Пакет од 3

DEN 147.60

Од стока
check Во продавницата

Истражуваат вашата имагинација со овие забавни пена занает тиква ева форми со Лукав Bitz.Доаѓа во пакување од 3, мерки 140mm x 130mm (5.5" x 5.1").Направени од мека пена со дополнителен сјај се применува на секој тиква.Одлична за сите видови на занает, - карта во донесувањето одлуки и уметнички проекти.Истражуваат вашата имагинација со овие забавни пена занает тиква ева форми со Лукав Bitz.Доаѓа во пакување од 3, мерки 140mm x 130mm (5.5" x 5.1").Направени од мека пена со дополнителен сјај се применува на секој тиква.Одлична за сите видови на занает, - карта во донесувањето одлуки и уметнички проекти.

Вака можеби ќе ви се допадне..