• Свеж
SHISI Виси Вертикална Закачалка за Складирање Стојат Организатор Кригла Кујна Додатоци Партал Носителот на Купот на Рек Крпа Полица(Сив)
zoom_in

SHISI Виси Вертикална Закачалка за Складирање Стојат Организатор Кригла Кујна Додатоци Партал Носителот на Купот

DEN 173.04

Од стока
check Во продавницата

Боја : Сина, Розова, Сива.Материјал : Пластика.Модел : Свитлива Крпа Решетката.Големина на : 20*16*25.5 cm.Пакет се вклучени : 1 x Партал Држачот.Пакет се вклучени : 1 x Партал Holder Material : Plastic Color : Сина, Розова, Gray Model : Свитлива Крпа Rack Size : 20*16*25.5 cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..