• Свеж
2000ml Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Возрасен/Дете Пет-Решетки Бенто Кутија со Прибор за јадење, Супа Сад, Изолирани Торба. Запечатени Свежи-водење Кутија, Мултифун
zoom_in

2000ml Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Возрасен/Дете Пет-Решетки Бенто Кутија со Прибор за јадење, Супа Сад, Изолирани

DEN 887.76

Од стока
check Во продавницата

[Трговски Кој ги Задоволува Сте] : Купи нашиот ручек поле, ќе добиете ручек кутија, термос торба и 2 садови.Ние ги користиме храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик како главен материјал, и школка е направен од силна PP.Нерѓосувачки челик е силна, издржливи и отпорни на корозија, па може да се користат со доверба.Може да се даде како подарок за вашите роднини и пријатели, јас верувам дека тие ќе се допаѓа многу. [5 Мрежен Дизајн] : Нашата ручек кутија има вкупно 5 мрежи.Ова е совршен дизајн, бидејќи лесно можете да натпревар храна.Вграден-во силиконски запечатување прстен може да се спречи супа од протекување надвор.Рабови и агли на ручек кутија се мазни и нежни, без burrs, и ќе не нула вашите раце. [Мултифункционален Дизајн] : дизајн на ручек кутија е едноставна и стилски, и рачката е дизајнирана за ручек кутија, кој е многу удобен за вас да се носат.По отстранувањето на маската, тоа исто така може да се користи како мобилен телефон носителот да се види видеа за време на јадење.Ако сакате да се задржи топло за време на јадење, можете исто така да се задржи топло со фрлаат топла вода. [2000ml Капацитет] : Големина-11.2 x 8.8 x 2.7 инчи, Иако нашиот ручек кутија е мал, тоа е доволно за чување на храна е потребно од страна на возрасни.Капацитетот на 5 мрежи е различна, може да се стави во различни видови на храна според вашите потреби.На ручек кутија може да се загрева во микробранова печка, но кога греење, тоа треба да се совпадне со PP школка. [Квалитетна Услуга] : Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Имаме полно работно време на вработените да одговорат трпеливо и одговор на вашите прашања, во рок од 24 часа.Зошто да се избере нашиот ручек кутија?Нашиот ручек кутија е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик и PP, па може да се користат со доверба.Дизајнот на нашиот ручек кутија е многу модерен, стари луѓе, деца, мажите и жените ќе ви се допадне.Нашиот ручек кутија е многу добро запечатен, па вие не мора да се грижите за истекување на супа.Нашиот ручек кутија е многу удобен за носење, и може да се користи за работа, кампување, пациентите и други прилики.Ние сме постојано настојување да се произведе подобар производи и обезбедување на подобри услуги.Основни Information Name : Ручек Box Packing Тип : Хартија shell Packing Големина : 11.5x9x3.3 inches Packing Тежина : 1.6 lb Color : Pink Material : Нерѓосувачки Челик+PPApplicable Луѓе : Возрасни/Деца Производ List1 Ручек Box1 Ручек Bag1 Chopsticks1 Лажица.

Вака можеби ќе ви се допадне..