• Свеж
FUIKEING Три-Боја Решетка Значка Амблем Декорација Додатоци Автомобил Камион Етикета Одговара Компатибилен за Такома 4Runner Тундра Sequoia Rav4 Highlander, Жолто-Портокалово-Црве?
zoom_in

FUIKEING Три-Боја Решетка Значка Амблем Декорација Додатоци Автомобил Камион Етикета Одговара Компатибилен за Такома

DEN 257.52

Од стока
check Во продавницата

【ТРАЈНИ И ВОДООТПОРЕН】 : Направена од акрилик -намалување за супер мазни рабови.Супериорен квалитет на отворено материјал отпор може да издржи сите временски услови, и нема да исчезнат. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】 : Може да се користи на решетката за камиони.Компатибилен со Такома 4 Runner Тундра Sequoia Highlander итн. 【ТРИ-БОЈА ДИЗАЈН и го ПРАВИ ВАШЕТО ВОЗИЛО】 : Три-Боја дизајн (Црвена, Портокалова и Жолта), збогатување на стилот и изгледот на вашиот камион, што вашето возило се издвојува и се признава веднаш. 【5-МИНУТИ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Само завртка на вашиот скара, менгеме решетката помеѓу напред & назад парче.Одговара за возила' grilles. 【ТОПЛО СОВЕТИ】 : Само се применуваат за возила, со решетка (не одговара за 2020 Такома решетка).Ве молиме проверете дали вашето возило со решетка пред да ја купите и да не се опуштиме премногу цврсто кога инсталирање.Висок Квалитет на Три-боја Решетка Значка Амблем.FUIKEING Боја : Црвено+портокал+yellow Material : ABSPackage Содржина : 1 x Три-боја Решетка Badge2 x Screw2 x Завртка Nut Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..