• Свеж
Baluue 25ml Примерок Ампули Шишиња PTFE Reagent Шише со Капак Лабораториски Експеримент Reagent Шише за Хемија Лабораторија за Хемикалии Colognes Парфеми
zoom_in

Baluue 25ml Примерок Ампули Шишиња PTFE Reagent Шише со Капак Лабораториски Експеримент Reagent Шише за Хемија

DEN 542.16

Од стока
check Во продавницата

1. Едноставна структура, лесен за употреба, мали и нежни дизајн, може да се користат со доверба.Високо квалитетен материјал, флексибилност и одлична издржливост, лесен за употреба, за долг работен век.Многу лесен и удобен за употреба, многу корисно и премиум експеримент reagent шишиња.Прекрасни детали дизајн и добра изработка ќе обезбеди својата издржливост и практичност.Шишето е лесен и сигурен, пренослив и практичен, погоден за лабораториска употреба.Опис На reagent шише може да се користи за да лабораториски експеримент употреба, едноставни и корисни.Шишето е едноставна и деликатна, одличен и сигурен, внимателно стокмено.едноставно во дизајнот, но тоа' s практично да ги користите, која ќе ви даде фантастични употреба искуство.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : PTFE.- Големина : Околу 8. 50 X4. 00 X4. 00cm/ 3. 34 X1. 57 X1. 57inch.- Капацитет : 25ml.- Високо квалитетен материјал, флексибилност и одлична издржливост, лесен за употреба, за долг работен век.- Многу лесен и удобен за употреба, многу корисно и премиум експеримент reagent шишиња.- Едноставна структура, лесен за употреба, мали и нежни дизајн, може да се користат со доверба.- Шишето е лесен и сигурен, пренослив и практичен, погоден за лабораториска употреба.- Прекрасни детали дизајн и добра изработка ќе обезбеди својата издржливост и практичност.- Боја : Бела.- Големина : 8. 5 X4 X4 CM.Пакетот вклучува : 1 x PTFE Reagent Шише.

Вака можеби ќе ви се допадне..