• Свеж
Децата U-облик на Четка за заби, Меки Силиконски четкичка за Заби за Бебето, Прирачник Trainning четкичка за Заби за Деца, на Возраст 2-6
zoom_in

Децата U-облик на Четка за заби, Меки Силиконски четкичка за Заби за Бебето, Прирачник Trainning четкичка за Заби

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

Симпатична Детска Четка : U-облик дизајн, Ергономски Облик & Големина, се вклопува години' и децата' уста добро, помага за чистење на забите во сите правци.Прекрасна форма, децата ќе го сакам тоа, кои би можеле да се зголеми можноста за љубов четкање на забите внимателно, помагајќи им да развијат добра навика.Исто така совршени за подароци, особено Семејство, Божиќ & денот на Благодарноста. 【Храна одделение материјали】 Ние ги користиме храна одделение силиконски четка.Safe материјал, нема посебен мирис, бебе користат повеќе здрави.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати. 【Се направи Бебе и Сакам Четкање】Тоа е лесно да се користи.на паста за заби и се тресат тоа во вашата уста да се исчисти забите.Четка главата може да се чистат за да сите агли, така што четкање заби станува едноставна работа.Заштита на вашите деца деликатна забите и непцата со меки Силиконски четка главата погоден за 2-12 години .Добиете вашето дете користи за четкање на забите, без да се ризикува повреда. 【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики.деца силикони четка за заби деца силикони четка за заби 10 годишни деца силикони четка за заби сина деца силикони четка за заби 2 години децата силикони четкичка за заби за да момче деца силикони четка за заби силикони четка за заби силикони четка за заби деца силикони четка за заби бебе силикони четка за заби за возрасни силикони електрична четка за заби силикони четка за заби деца силикони електрична четка за заби силикони четка за заби случај силикони четка за заби бебе силикони четка за заби за возрасни силикони поклопец четка за заби.Корисни U-облик четка глава : мека U-облик четка главата на четката е направен на квалитет со силиконска, која може да четкање и чистење на забите во 360 степени, посебно дизајниран за деца нежни и чувствителни заби.Материјали : Направени од храна одделение силиконски.Safe материјал, нема посебен мирис, бебе користат повеќе здрави.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати.Лесен за Употреба и Носат & Смешно : U-Облик на четкичка за Заби за Деца Тоа е навистина забавно четка за заби!мали и слатки цртан филм U-форма дизајн го прават деца заинтересирани за него и да се забавуваат со четкање.совршен за дневни и патни употреба.Сакам четкање на забите : Светли бои и форми привлечат вашето дете внимание и да се направи вашето дете сакам четкање заби.

Вака можеби ќе ви се допадне..