• Свеж
Кејт 10×10ft Дрво Ѕид Фотографија Позадина Светло Кафеава Дрвени Подни Фото Позадина Штица Одбор Фото Студио Реквизити за Фотограф Слики Видеа
zoom_in

Кејт 10×10ft Дрво Ѕид Фотографија Позадина Светло Кафеава Дрвени Подни Фото Позадина Штица Одбор Фото Студио Реквизити

DEN 2270.40

Од стока
check Во продавницата

Содржина : 10x10ft 1pc Backdrop300cm(ширина)x300m(висина).Материјал : Мека ткаенина ткаенина со 10cm род џеб (wholepiece без splice, компјутерот печатен не е лесно да исчезнат, боја верност, уметнички ефект стерео чувство на силна.).Бидат Погодни за : Деца, Новороденче, Бебе, Свадба, Празник партија, Роденден, Дома-доаѓаат, Изложба, Настан, Училиштето, Семејството декорација итн.Служба : Ние може да го прилагодите било која големина или обичај прави вашиот сопствен слики.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..