• Свеж
Merax Складирање 2 Фиоки, Цврсто Дрво Целосно Собрани Чевли Клупата со Пренослив Перница за Entryway Дневна Соба Кабинет, Беж
zoom_in

Merax Складирање 2 Фиоки, Цврсто Дрво Целосно Собрани Чевли Клупата со Пренослив Перница за Entryway Дневна Соба

DEN 2711.76

Од стока
check Во продавницата

Домот Entryway Чување на Клупата : Намалување на нередот во вашиот entryway, mudroom, или прошетка во плакарот со ова суштинско значење за складирање клупата.Складирање Решение : Со две големи фиоки, на оваа клупа, обезбедува доволно простор за складирање, тоа е совршен за чување на книги, списанија, чадори, играчки и други предмети на рака, и лесно достапни.Висок Квалитет : Оваа складирање клупа е направена од цврсто дрво рамка и висок квалитет на МДФ одбор, кој е природен и безопасен.Remobable Перници : Можете слободно да изберете да користите перници, или седат директно на дрвена столица.Нема Собрание & Maintance : Нема собрание се бара, тоа може да се користи директно и лесно.На перница може да бидат отстранети за да се олесни чистењето на површинските дамки.На чевли решетката и чевли клупата, два во еден е совршен натпревар.Тоа е многу погодна за чување на чизми и рамни чевли под, и обезбедува удобен место за гостите да се седне и да ги тргнеме своите чевли, со пријатна атмосфера за вашиот простор.Површината на клупата сама по себе е многу мазна и може да се за долга-трајни изградба.Седиштето тежина капацитет : 155 LBS.Фиока тежина капацитет : 55 LBSUsing на мека перница може да ви обезбеди повеќе удобно искуство.Тоа е исто така добар избор за да седат директно на столче, бела, морнарицата или сепија столче површината може да биде совршено интегрирани со секој стил на декорација стил.Можете директно да ги користите на суво платно за да ја бришам прашина на површината на кабинетот на телото, на цела клупа е многу лесен за чистење.Нема собрание се бара, тоа може да се користи директно и лесно.Голем простор за складирање.Нема собрание потребно.Класичен стил.Мултифункционален клупата.Материјал : .Acacia дрво рамка и нозе + МЕДИЈАПАН плочи.лен мешавина перница со пена поместена.Перница : 70mm.

Вака можеби ќе ви се допадне..