• Свеж
ZEFS--ESD Прозорец Говорникот Спогодба Систем токи-Токи Едно-Копче Фреквенција рачен Станица Отворено градилиштето возен парк, Хотел, Ресторан со Висока Моќ Безжична ?
zoom_in

ZEFS--ESD Прозорец Говорникот Спогодба Систем токи-Токи Едно-Копче Фреквенција рачен Станица Отворено градилиштето

DEN 849.60

Од стока
check Во продавницата

Водоотпорен тело, удобно да се справи со влажна средина, водоотпорен и rainproof.ABS+КОМПЈУТЕР хард школка; главниот одбор може да издржи високи растојанија, се откажат од вибрации, и се спротивстави на влијанието на штетата.Antimagnetic рог, спречување на железо поднесоци и остатоци од се вовлечени во рог, заштита на рог.Не се погодени од суровата средина, фреквенцијата подрипнувајќи функција не се плаши од еколошки пречки. "Преку" силна, 18 W висока моќност.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.Тип : целиот machine Frequency опсег : 400-470 RF излезна моќност : 12 Number на канали : 16 Theoretical комуникација на далечина : 1-10 Working напон : 7.4 Фреквенција стабилност : ±2.5 Теоретски животниот век на батеријата : 8600 Monitoring функција : None Dimensions : 110*52*35 Weight : 296 Communication тип : нема картичка.

Вака можеби ќе ви се допадне..