• Свеж
Fenteer 2-Ниво Дрвена Кошница За Шиење Ретро Организира Кутија За Накит Ѓердан Earring Носителот
zoom_in

Fenteer 2-Ниво Дрвена Кошница За Шиење Ретро Организира Кутија За Накит Ѓердан Earring Носителот

DEN 551.52

Од стока
check Во продавницата

Дрвени Занает Складирање Кутија, така што има многу простор за складирање на сите ваши вештини и изработката essentials!.Природен дрвен материјал, со висок квалитет, 2 ниво со assroted различни прегради, гроздобер,класичен, цврсти, елегантен и tasteful.Удобен Убаво Организирани Шиење Кутија - Сите нешта се убаво организирани во симпатична дрвени шиење кошница.Вие исто така може да го додадете вашиот шиење алатки на кутија за да си помогнете себеси да се организираат и да заврши во хаос.Најдобар компактен шие комплет кој е секогаш на располагање, внатре шиење поими се лесни за пристап, што го прави многу лесен за употреба секојдневно.Мултифункционален складирање и проширување, може да се користи за складирање игли, шиење алатки, накит, ножици итн.Заштитен капак држи предмети од прашина и нечистотија,дизајн со носи рачка за полесно носење.Опис : - Природен дрвен материјал, со висок квалитет, 2 ниво со assroted различни прегради, гроздобер,класичен, цврсти, елегантен и tasteful. - Заштитен капак држи предмети од прашина и нечистотија,дизајн со носи рачка за лесен сметководствена - Удобен & Убаво Организирани Шиење Кутија - Сите нешта се убаво организирани во симпатична дрвени шиење кошница.Вие исто така може да го додадете вашиот шиење алатки на кутија за да си помогнете себеси да се организираат и да заврши во хаос.Најдобар компактен шие комплет кој е секогаш на располагање, внатре шиење поими се лесни за пристап, што го прави многу лесен за употреба секојдневно. - Мултифункционален складирање и проширување, може да се користи за складирање игли, шиење алатки, накит, ножици итн. - Дрвени Занает Складирање Кутија, така што има многу простор за складирање на сите ваши вештини и изработката essentials!Спецификација : - Материјал : Дрвени - Боја : Дрвени - Size : 300x165x145mm/11.81x6.50x5.71inch Package Вклучува : 1 Парче Дрвени Шиење Box Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..