• Свеж
FOMIYES 4pcs Шминка Сунѓерот Јајца Четки Сушење Рек Нето Торба Свитлива Виси Мрежа Фен за Сушење на Облека, долна облека Чорапи Сушење Кеси за Козметички Алатки Играчки ?
zoom_in

FOMIYES 4pcs Шминка Сунѓерот Јајца Четки Сушење Рек Нето Торба Свитлива Виси Мрежа Фен за Сушење на Облека, долна

DEN 460.56

Од стока
check Во продавницата

Може да се користи за чување и сушење различни козметички алатки, како што се шминка четка, прав puffs, веѓа молив, уметност четки, итн.Направени од високо - квалитетен материјал, нема штета, безбедно и трајни производи за употреба, не е лесно да се или да се деформира, долго - служат живот.Голем капацитет обезбедува разумна складирање, лесно ги задоволува вашата различни потреби.Совршен за сушење на различни шминка алатка, како што се лицето или очите четка итн.Убав подарок избор за жени и девојки од сите возрасти, им даде малку изненадување.Опис Компактна големина, преносни и лесен, лесен за носење и употреба.Погоден за домашни и патување, донесе огромен погодност за дневна шминка.Се вклопат за повеќето видови на шминка puffs, направи процесот на сушење многу едноставна и ефикасна.Сет од 2 парчиња сушење нето-закачалки за да можете да ја користите.Карактеристики - Боја : Сива, црвена.- Материјал : Полиестер.- Големина на : 20. 00 X20. 00 X30. 00cm/ 7. 86 X7. 86 X11. 79inch.- Може да се користи за чување и сушење различни козметички алатки, како што се шминка четка, прав puffs, веѓа молив, уметност четки, итн.- Убав подарок избор за жени и девојки од сите возрасти, им даде малку изненадување.- Совршен за сушење на различни шминка алатка, како што се лицето или очите четка итн. Направени од високо - квалитетен материјал, нема штета, безбедно и трајни производи за употреба, не е лесно да се или да се деформира, долго - служат живот.- Голем капацитет обезбедува разумна складирање, лесно ги задоволува вашата различни потреби.Пакет Вклучувајќи 4 x виси на сопствениците.

Вака можеби ќе ви се допадне..