• Свеж
NUOBESTY Божиќ Tinplate Бонбони Tins, Фенер Форма Подарок Tins со Капаци Божиќ Дрво Виси Украс Cookie Кутии Тегла за Чување Бисквити Лекување на Божиќ Партија Услуги
zoom_in

NUOBESTY Божиќ Tinplate Бонбони Tins, Фенер Форма Подарок Tins со Капаци Божиќ Дрво Виси Украс Cookie Кутии Тегла

DEN 609.60

Од стока
check Во продавницата

Божиќ Tinplate Бонбони Tins - Изненади вашите гости и пријатели со вашите омилени бонбони, чоколади и колачиња.Фенер Облик Cookie Кутии со Капаци - деликатно и креативни празнична стил е особено погоден за таков голем празник како Велигден.Божиќ Дрво Виси Украс - Мулти-, тие може да се користи за складирање на некои мали подароци или бонбони.Божиќ Партија Услуги - Совршени за роденден, празник, Божиќ, свадба, бебе туш, дипломирањето подароци заврши.Божиќ Подарок Tins - Направени практични tinplate материјал, еколошки, здрава, мала тежина и издржливи.Опис Божиќ Tinplate Бонбони Tins, Фенер Форма Подарок Tins со Капаци Божиќ Дрво Виси Украс Cookie Кутии Тегла за Чување Бисквити Лекување на Божиќ Партија Услуги Карактеристики - Материјал : Tinplate;- Големина : 13. 00 X12. 00 X4. 00cm; 5. 11 X4. 72 X1. 57in;- Боја : Виолетова; Пакет Вклучувајќи 1 x Божиќ Tinplate Бонбони Tins.

Вака можеби ќе ви се допадне..