• Свеж
MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 51S 51B Хлапак 8000 Серија 5 ContourPro 360 Заврши, Activator се Вклопуваат 550 570cc 5643 5644 8588 8590 8781 8783 590cc Одговара за Браун
zoom_in

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 51S 51B Хлапак 8000 Серија 5 ContourPro 360 Заврши, Activator се Вклопуваат

DEN 499.20

Од стока
check Во продавницата

- Нови, Без Пакет. - Име На Производ : Хлапак Замена Фолија За Екран. - Лесно да се инсталира. - Чистење на жилет пред да ја инсталирате. - Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.Компатибилен со : 360° Заврши,8000 Серија,Activator,Серија 5 Shavers,Contour Pro Model НЕ : 8970, 8975, 8985, 8986, 8987, 8990, 8991, 8995,8595, 8795, 8581, 8583, 8585, 8588, 8590, 8781, 8783, 8790,WF1s, 510, 550, 560, 570cc, 590cc530s-4, 550, 550s-3, 550s-4, 550cc-4, 560, 560s-3, 560s-4, 565cc-4,570 cc, 570cc-3, 570cc-4,590 cc, 590cc-3, 590cc-4, 8385 C&R8374 8377 Серија 5 Contour Pro Тип : 5643, 5644, 5645, 5646, 5647, 5649, 5751, 5757, 5758 и сл.Ве молиме Имајте во предвид : Ова е резервни сечила не се произведени од страна за Одговара За Браун.Пакетот вклучува : 1 x Хлапак Фолија за Екран без пакет.

Вака можеби ќе ви се допадне..