• Свеж
[3PACK] Whitestone EZ Стакло за Галакси Watch 4 (44mm) Премија Калено Стакло Екран Заштитник [EZ инсталација] со голема јасност & touch чувствителност [44mm] - три пакет
zoom_in

[3PACK] Whitestone EZ Стакло за Галакси Watch 4 (44mm) Премија Калено Стакло Екран Заштитник [EZ инсталација] со

DEN 463.20

Од стока
check Во продавницата

ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА ЗА СОВРШЕН, БАЛОН-СЛОБОДЕН УСОГЛАСУВАЊЕ - Лесно & совршен преуредување во еден допир.ВИСТИНСКИ КАЛЕНО СТАКЛО - се Чувствува како мазна како редовни чаша со full HD високо ниво на транспарентност.ДОПРЕТЕ ЧУВСТВИТЕЛНИ - Многу одговорно, чувствителен, кој обезбедува брзо да реагира перформанси.СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН - Нашите 2.5 D калено стакло екран заштитник опфаќа телефонот е вистински екран за случај компатибилност и издржливост. 3 PACK - Вклучуваат 3 еез калено стакло заштитник за Галакси Види серија 4.

Вака можеби ќе ви се допадне..