• Свеж
NAODAI Ергономски Црна Мрежа Стол со Еластична Мрежа и Lumbar Поддршка, Дише Перница и Назад, Метална База, Мулти-Функција Седиште Плоча (Црна)
zoom_in

NAODAI Ергономски Црна Мрежа Стол со Еластична Мрежа и Lumbar Поддршка, Дише Перница и Назад, Метална База, Мулти-Функција

DEN 2853.12

Од стока
check Во продавницата

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА МРЕЖА КАНЦЕЛАРИЈА СТОЛ - Висина прилагодливи, флип-up потпирачи за раце, дише мрежа назад, изградена-во lumbar поддршка, флексибилни 360°зглобот, со висока еластичност пена перница, лулка механизам со тилт тензија на вредноста knob, здрав гас лифт цилиндар и издржливи најлон база и casters.ВИСОК КВАЛИТЕТ на БИРО, СТОЛ – Сите наши биро, столици доаѓаат од одговорни производителот.Висока густина мрежа, Американски направени решетката ткаенина, здрав гас лифт цилиндар, трајни најлон база и casters се во добра и сигурен квалитет.УДОБЕН КАНЦЕЛАРИЈА СТОЛ - На потпирачи за раце на нашите канцелариски столици може да се свитка до кога сакате, делува како armless стол, лизгајте го под вашето биро, доста флексибилен и простор за заштеда.БЕЗБЕДНОСТ & УДОБНОСТ : ] Вентилирани криви мрежа назад со вграден-во lumbar поддршка спречува прегревање, водопад седиште ублажува притисокот од нозете, додека обезбедување на амортизирање за долги работни денови.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Комерцијални одделение материјал и квалитетот создава супериорен стол кој може да се користи во почетниот канцеларии, комерцијален бизнис работа простори, колеџ dorm соби и студент за студиските места во домот.Брз Details Overall sizeheight 48.2-51.9 incheswidth 27.3 inchesdepth 26.7 inchesseat големина 20" W x 20" Dback перница висина 22.4 inchesseat висина опсег 17.9 - 21.6"картон големина : 29.92" x 14.57" x 25.98"Featuresadjustable седиште висина пневматски/one-touchadjustable навалите напнатост : yestilt заклучување : yesadjustable потпирачи за глава : да, висина и angleadjustable навалите агол : yeslumbar поддршка : yeswaterfall седиште перница : yesadjustable рака висина : yesadjustable рака ширина : noassembly е потребно : yes Ameets ANSI/BIFMA стандарди : yesweight капацитет тестирани 250 lb.

Вака можеби ќе ви се допадне..