• Свеж
DRDSSQ Куки Ѕид Копче Рек Полици Postbox за Складирање Кутии Postbox Вратата Закачалки Ѕид-Монтирани Куки Домаќинство Куки Алатки Дребулии Полици за Складирање (Боја : Сива)
zoom_in

DRDSSQ Куки Ѕид Копче Рек Полици Postbox за Складирање Кутии Postbox Вратата Закачалки Ѕид-Монтирани Куки Домаќинство

DEN 691.44

Од стока
check Во продавницата

❤Единствена транспарентен дизајн го прави речиси невидливи, која е многу погодна за убава домашна декорација. ❤Четири куки, голем број на складирање, да се зачува простор, и имаат складирање функции. ❤U-облик дизајн, стилски и класичен, погодно за долгорочна употреба, креативни и практични складирање. ❤Виси дизајн, нема потреба да се стиска, заштита на ѕидот. ❤Мултифункционален ѕид полица.Материјал : plastic Size : за 21.5*4*7cm Color : бела, gray Quantity : 1pcs.

Вака можеби ќе ви се допадне..