• Свеж
LED Светлата Сијалица Декодер, Професионални LED Отпорник Комплет ABS Plug and Play за LED Светлата Сијалица за Возврат Сигнал Светло за Магла Светилка
zoom_in

LED Светлата Сијалица Декодер, Професионални LED Отпорник Комплет ABS Plug and Play за LED Светлата Сијалица за

DEN 487.20

Од стока
check Во продавницата

Ако вашиот автомобил се соочува led светлата на и надвор проблем можеби ќе треба LED декодер за решавање на овој проблем.Компактна големина и лесно да се носат, едноставна инсталација, факултетот за дизајн, plug and play.Строги избор на високо квалитетна ABS материјал производство, борбата против корупцијата и стареењето издржливи. 9005/9006/9012/H10 LED Anti Треперење Capacitor Грешка Компјутер Предупредување Canceller LED Отпорник Canbus Декодер(Пакување од 2).Точни декодирање елиминира грешка и кодови за повеќето LED фарови.Функција : 1. Практична Алатка : Ако вашиот автомобил се соочува LED светлата на и надвор проблем можеби ќе треба LED светлата canbus декодер за решавање на овој проблем.2. Е применливо : Одговара за светлата крушка, магла ламба, се претвори сигнал светлина, дење работи светлина, тоа може да ги реши заеднички пак сигнал проблеми поврзани со LED сијалица надградби.3. Решавање Проблеми : Елиминира треперење, на и надвор флеш, и табла на возилото и друго возило електричниот систем компликации.4. Пренослив Дизајн : Компактна големина и лесно да се носат, едноставна инсталација, LED светла сијалица декодер има интегриран дизајн, plug and play.5. Издржлив Материјал : Строг избор на високо квалитетна ABS материјал производство, борбата против корупцијата и стареењето издржливи.Како да го Користите : Plug and play, без модификација е потребно.Спецификација : Предмет Тип : LED Декодер Материјал : ABSModel : C12 H1 Purpose : LED Светилка Декодирање Грешка Elimination Current : 5 AVoltage : 9~16 VLight Извор : LEDLight Извор на Моќ : 30~40 WLuminous Флукс : 100 Percent Lamp Сенка Тип : Plug Пакет Листата : 2 x LED Декодер.

Item Type:
LED Decoder 
Material:
ABS
Model:
C12H1
Purpose:
LED Lamp Decoding Fault Elimination
Current:
5A
Voltage:
9~16V
Light Source:
 LED
Light Source Power:
30~40W
Luminous Flux:
100 Percent
Lamp Shade Type:
Plug
Package List:
2 xLED Decoder :

Вака можеби ќе ви се допадне..