• Свеж
Niaviben Bluetooth Звучници Ретро Цртан филм Безжична Bluetooth Subwoofer Отворено Plug-in Погодно Мини Звук Јазик Мода Подарок Сина
zoom_in

Niaviben Bluetooth Звучници Ретро Цртан филм Безжична Bluetooth Subwoofer Отворено Plug-in Погодно Мини Звук Јазик

DEN 791.76

Од стока
check Во продавницата

✤Копче за контрола : светлина и high-end копче за контрола, преносливи звучници олесни можете да ги контролира расположението и виталноста на партијата, така што можете да ги контролирате репродукцијата на музика, книга, итн.со вашите прсти. ✤ Безжичен пренослив Bluetooth звучник дали сте лута низ куќата, забавите, се случува надвор, кампување, планинарење, велосипедизам, можете да уживате во high-definition стерео звук. ✤ Bluetooth Технологија : опремени со напредна технологија, компатибилен со сите Bluetooth компактни уреди.Звучници, автоматски се reconnected до последниот користи уред.Таму е исто така функција на радио и вметнување на ТФ-картичка. ✤ Одличен квалитет на звукот : уживајте во вашата музика со силна стерео преку dual високи перформанси возачи и уникатни подобрен бас. ✤Прошири време на репродукција : вграден-во литиум ion 800 MAH батерија може да обезбеди до 4 часа од време на репродукција кај 75% јачина на звук.Тоа трае само 1-2 часа да ја полните со приложена Мини USB кабел.Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Вака можеби ќе ви се допадне..