• Свеж
Cavka Паричникот Случај Замена за LG Сомот 5G G8 ThinQ G8X Г-7 V60 V50 V50s V40 W30 W10 K61 Флип Steampunk Магнетни Авион Држачот на СТП Кожа Авион Гроздобер Авиони Folio Покрие Snap Уметност
zoom_in

Cavka Паричникот Случај Замена за LG Сомот 5G G8 ThinQ G8X Г-7 V60 V50 V50s V40 W30 W10 K61 Флип Steampunk Магнетни

DEN 324.00

Од стока
check Во продавницата

Паричникот Случај Компатибилен со LG Сомот - 5 G ~ LG G8 X Thin Q ~ LG G8 Thin Q ~ LG Г-7 Thin Q ~ LG V60 Thin Q 5 G ~ LG V50 Thin Q 5 G ~ LG V50s Thin Q ~ LG V40 Thin Q ~ LG W30 ~ LG W10 ~ LG K61. Материјали : Паричникот Маска направена со СТП Кожа надворешниот паричникот и Силиконски внатрешна случај.Обезбедува добра заштита, не се направи вашиот уред во потрага гломазна.Магнетни Затворање : Силна магнетски затворач обезбедува целосна тело за заштита од гребнатини и нечистотија, идеално решение за секој ден употреба.Стојат Функција : Потпирачот функција е совршен за да се филм-фотографирање, видео-разговор или да прегледувате web страниците и да ги задржи вашите раце слободни.Пристап до сите контроли и карактеристики на совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Функционалност : 2 картичка слотови и џеб ви помогне продавница лична карта, возачка дозвола, кредитни картички и готовина добро организирана и секогаш при рака.Функционална СТП Кожен Паричник Случај за LG обезбеди СТОЈАТ Функција - Совршени за видео разговори и гледање филм.Силни магнетни затворање направи вашиот мобилен телефон, на пари и картички во безбедноста и го спречува вашиот мобилен телефон за да се отвори случајно, додека во вашиот џеб.Две картичка слотови за секојдневна употреба, чување на вашиот уред, картички и готовина во оваа трајни случај.Совршено чувари на вашиот мобилен телефон од гребење и штети во секојдневна употреба, имајќи го тенок и убаво да се одржи.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики на совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Можете лесно може да го полните телефонот без да го симне случајот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите во секое време, ако ти треба било каква помош!.

Вака можеби ќе ви се допадне..