• Свеж
Quickun M6-1.0 х 50мм Најлон Хексадецимален Главата Кап Завртки Завртки, Количина 20, Plasti Целосно Навој Хексагонални Завртки Ореви
zoom_in

Quickun M6-1.0 х 50мм Најлон Хексадецимален Главата Кап Завртки Завртки, Количина 20, Plasti Целосно Навој Хексагонални

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

M6-1.0 х 50мм Должина, Материјали : најлон.Хексадецимален гром со chamfered крајот и за миење лице под главата.Дизајниран за употреба со лешник или навој дупка на ист дијаметар и конец големина.Често се нарекува заврши хексадецимален гром.Ореви не се вклучени.

Вака можеби ќе ви се допадне..