• Свеж
800 Парчиња Мермер Earring Екранот Картички Поставување Вклучуваат 200 Earring Картички Хартија Earring Носители 200 Само-Печат Кеси 200 Мешана Боја Faux Кварц 200 Earring Мислења со Грбо
zoom_in

800 Парчиња Мермер Earring Екранот Картички Поставување Вклучуваат 200 Earring Картички Хартија Earring Носители

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Богата комбинација : овој пакет вклучува 200 парчиња мермер earring екранот картички, 200 парчиња само-печат кеси, 200 парчиња, се меша бојата faux кварц и 200 парчиња earring мислења со грбот, доволно количество и убаво комбинација за да ги задоволат вашите потреби.Големина детали : на екранот картички се дизајнирани со мермер-тематските, големината на earring екранот картичка е околу. 1 x 1.4 инчен/ 2.5 х 3.5 cm, само-печат торба големина е околу. 2 x 3.1 инчен/ 5 х 8 см, соодветна големина за вас да се прикаже и држете го вашиот обетки.Сигурен материјал : овие earring картички се направени од издржлив картичка хартија, густа, со убаво, текстура, earring грбот се направени од не ' рѓосувачки челик, кои се учат и не е лесно да се корозија, faux кварц се направени од смола, лесен и пријателски расположени кон нашата кожа, трајни да ви послужи за долго време.Со дупка дизајн : секое парче на нашите мермер earring ѓердан екранот картички доаѓаат со 2 дупки за задржување на обетки, погоден за широк спектар на обетки и уво studs; виси дупка е исто така на располагање за да се прикаже на екранот на виси полици.Повеќе начини да се применуваат : можете да ги користите нашите производи да ги зачувате вашите накит дома или да ги користите за да заврши вашето домашно украси и ги презентира на другите; исто така Можете да ги користите за да се прикажат накит на екранот кабинети на шопинг.Удобен дупка дизајн : Секое парче на нашите мермер earring ѓердан екранот картички доаѓаат со 2 дупки за задржување на обетки, погоден за широк спектар на обетки и уво studs; виси дупка е исто така на располагање за да се прикаже на екранот на виси полици.Како да се користи : Можете да ги користите нашите производи да ги зачувате вашите накит дома или да ги користите за да заврши вашето домашно украси и ги презентира на другите.Исто така можете да ги користите за да се прикажат накит на екранот кабинети на шопинг.Карактеристики : Материјал : картичката на хартија, од нерѓосувачки челик, смоли Боја : како слики покаже Големина : како слики покажуваат Пакетот вклучува : 200 x Мермер earring екранот картички 200 x Авто-печат кеси 200 x Мешана боја faux кварц 200 x Earring мислења со грбот Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Мали и укажа делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

Вака можеби ќе ви се допадне..