• Свеж
РАКА® Бр. B2412 Сребро Equestrian Токи за Чевли, Ремени, Торби, Нараквици & Додатоци - 80 мм - Наместете го на 2
zoom_in

РАКА® Бр. B2412 Сребро Equestrian Токи за Чевли, Ремени, Торби, Нараквици & Додатоци - 80 мм - Наместете го на

DEN 362.40

Од стока
check Во продавницата

Сет од стилски обичен сребрен тон equestrian токи на ремени, чанти, ремени, гривни, чевли и додатоци.Големина : 80 x 20 mm.Се вклопува ремени до 13 mm широк.Пакување од 2. Материјал : метал.Идеален за создавање чевли и подигање токи, нараквици и anklets, ремени и ѓердани, и да се тргна чанти, облека и додатоци.Идеален за мода и накит професионалци, студенти и домашна crafters.Сет од стилски обичен сребрен тон equestrian токи на ремени, чанти, ремени, гривни, чевли и додатоци.Големина : 80 x 20 mm.Се вклопува ремени до 13 mm широк.Пакување од 2. Материјал : метал Идеален за создавање чевли и подигање токи, нараквици и anklets, ремени и ѓердани, и да се тргна чанти, облека и додатоци.Идеален за мода и накит професионалци, студенти и домашна crafters.

Вака можеби ќе ви се допадне..