• Свеж
Мотоцикл Слушалки, Хендсфри Долг Режим на Мотор Шлем Спогодба за Велосипедисти
zoom_in

Мотоцикл Слушалки, Хендсфри Долг Режим на Мотор Шлем Спогодба за Велосипедисти

DEN 794.40

Од стока
check Во продавницата

Намалување на шумот : За APTX LL и за DSP намалување на шумот технологија ви овозможува да уживате во јасен звук.Голема брзина и јасен глас квалитет.Литиум батерија овозможува до 10 часа на музички стриминг, 6 часа време на разговор, и од 72 часа од времето на мирување.IP65 Водоотпорен и Долго Чекање : употреба на слој технологија е dustproof и IP65 водоотпорен, кои можете безбедно да се заштити слушалки на отворено.Дури и не се грижите за дожд или снег. (Само применливи за надворешни машини).Спогодба Слободни Раце Звучник : Лесно и автоматски рацете слободни зборува додека riding.By пристап за (i Phone) за гласовни команди, можете да остварувате или примате раце бесплатни разговори и да слушате најдобри Hi Fi стерео музика.Спогодба Функција : спогодба функција на мотор шлем слушалка не го поддржува поврзување на слушалки на други марки и модели, и само што го поддржува интерконекција на две лица.Лесен за употреба.Сунѓерот Целосна Мистерија : На слушалка е само 0.3 во дебела, тенок тело решава проблемот на непријатноста предизвикана од слушалки се премногу дебели за повеќето корисници.Нашето мото безжични слушалки ќе ви донесе повеќе удобно искуство.Функција : 1. IP65 Водоотпорен и Долго Чекање : употреба на слој технологија е dustproof и IP65 водоотпорен, кои можете безбедно да се заштити слушалки на отворено.Дури и не се грижите за дожд или снег. (Само применливи за надворешни машини)2. Сунѓерот Целосна Мистерија : На слушалка е само 0.3 во дебела, тенок тело решава проблемот на непријатноста предизвикана од слушалки се премногу дебели за повеќето корисници.Нашето мото безжични слушалки ќе ви донесе повеќе удобно искуство.3. Намалување на шумот : За APTX LL и за DSP намалување на шумот технологија ви овозможува да уживате во јасен звук.Голема брзина и јасен глас квалитет.Литиум батерија овозможува до 10 часа на музички стриминг, 6 часа време на разговор, и од 72 часа од времето на мирување.4. Спогодба Слободни Раце Звучник : Лесно и автоматски рацете слободни зборуваат додека возат.Со пристапување за (i Phone) за гласовни команди, можете да остварувате или примате раце бесплатни разговори и да слушате најдобри Hi Fi стерео музика.5. Спогодба Функција : спогодба функција на мотор шлем слушалка не го поддржува поврзување на слушалки на други марки и модели, и само што го поддржува интерконекција на две лица.Лесен за употреба.Како да го Користите : Моќ, употреба по Bluetooth конекција.Спецификација : Предмет Тип : Headset Material : ABSModel : DK12 Colour : Black Function : Безжичните звук transmission Scope на Примена : Повеќето паметни уреди со Bluetooth Bluetooth Верзија : 3.0 Фреквентен Опсег : 2.402 GHZ2.480 GHZWaterproof Оценка : IP65 Built Во Батерија : литиум батерија 850m Ah (вклучени) Пакет Листа : 1 x Headset2 x Слушалки Pad2 x Кука&Loop1 x Прирачник 1 x Полнење Кабел.

Item Type:
Headset
Material:
ABS
Model:
DK12
Colour:
Black
Function:
Wireless sound transmission
Scope of Application:
Most smart devices with Bluetooth
Bluetooth Version:
3.0
Frequency Range:
2.402GHZ--2.480GHZ
Waterproof Rating:
IP65
Built In Battery:
lithium battery 850mAh (included)
Package List:
1 x Headset :
2 x Headphone Pad :
2 x Hook&Loop :
1 x Manual  :
1 x Charging Cable :

Вака можеби ќе ви се допадне..