• Свеж
UMIRIKO Ајкула Океанот Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла,Спо?
zoom_in

UMIRIKO Ајкула Океанот Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

Не ги користат за други цели освен ладно и топлина зачувување. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1.Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобри топлина и ладење ефект. 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение PP+ храна одделение силиконски.така што може да биде поставена на околу 45°C за 10 часа, а на околу 65°C за 6 часа.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разлика!.По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7.

Вака можеби ќе ви се допадне..