• Свеж
Homyl 12W E27 LED Сијалица Надворешен Рефлектор IP65 Водоотпорен Светлина Замена на Сијалица
zoom_in

Homyl 12W E27 LED Сијалица Надворешен Рефлектор IP65 Водоотпорен Светлина Замена на Сијалица

DEN 2028.00

Од стока
check Во продавницата

* -светли LED светлото на рефлекторите. * Погоден за домашна употреба, канцеларија, продавница, ресторан, изложба, сали, музеј хотел. * Еколошки,shockproof, Издржлив -отпорни. * Долг животен век, висока прозрачна ефикасност. * Безбедно и ефикасно.Заштеда на енергија, ниска и пониска потрошувачка на енергија.Опис : - -светли LED светлото на рефлекторите. - Безбедно и ефикасно.Заштеда на енергија, ниска и пониска потрошувачка на енергија. - Долг животен век, висока прозрачна ефикасност. - Еколошки,shockproof, Издржлив -отпорни. - Погоден за домашна употреба, канцеларија, продавница, ресторан, изложба, сали, музеј хотел.Спецификација : - Материјал : Алуминиум - Size : Прибл. 9.5x9cm / 3.74x3.54inch - База Тип : E27 - Напон : 85-230 V - Моќност : 12 W - Прозрачна Флукс : 1080lm - Зрак агол : 120° - Број на Монистра : 24pcs - Фрекфенција : 50/60 HZ - Боја s боја може да биде малку поинаков од слики.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

- Material:
Aluminum
- Size:
Approx. 9.5x9cm / 3.74x3.54inch
- Base Type:
E27
- Voltage:
85-230V
- Power:
12W
- Luminous Flux:
1080lm
- Beam angle:
120°
- Number of Beads:
24pcs
- Frequency:
50/60HZ
- Color & temperature:
Warm White(3000K)
Package Includes:
1 piece Light Bulb :
The size of the actual item you received could be slightly different from the size above. :
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Вака можеби ќе ви се допадне..