• Свеж
Царинење Исклучување Бела 10 Младата & Бебе Дрво Фустан Закачалка Кутија од 25 , Закачалки за Облека
zoom_in

Царинење Исклучување Бела 10 Младата & Бебе Дрво Фустан Закачалка Кутија од 25 , Закачалки за Облека

DEN 1104.00

Од стока
check Во продавницата

Крај : Off Бела.Должина : 10".Дебелина : 3/8".Клипови/Куки : Хром Кука.Сосема Нов и ќе бидат испратени во 1-3 дена.Нашите Бебето/Детето е Дрвени Закачалки имаат хром куки и бел сатен лак финиш на Beechwood.На закачалки имаат нежна крива да помогне да се зачува формата на вашиот малку еден облека и рецки во близина на крајот на грбот да го држите виси ремени безбедно.Овие закачалки се приспособат на големини од новородено до две години удобно.

Вака можеби ќе ви се допадне..