• Свеж
iPad Воздухот 4-та Генерација Случај со Тастатура iPad 10.9 2020 Тастатура Случај со Молив Носителот Bluetooth Тастатура Покрие Случај за iPad 11 Про 2018, iPad Воздухот 4 Генерација, Те
zoom_in

iPad Воздухот 4-та Генерација Случај со Тастатура iPad 10.9 2020 Тастатура Случај со Молив Носителот Bluetooth

DEN 4776.00

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. & адаптер слотови,лесно да го носи вашиот i Pad молив со вашиот уред(ipad молив,капа & адаптер не се вклучени).Дупка во дното на пен носителот за лесен пристап до пенкало. & i Pad целото тело за заштита на】ipad 10.9 тастатура случај доаѓа со саќе мрежа шема дизајн е подобро за ослободување на топлина и анти-пропадна.Внимателен дизајн ефикасно да го продолжи животот на вашиот сакан i Pad.Солидна тастатура случај и шок бран апсорпција даде сеопфатна заштита за вашиот ipad 10.9 4-та генерација 2020 година од гребење и оштетување. и одличен услуги на клиентите】 1 x 10.9 4 i Pad случај, 1 x белата тастатура, 1 x транспарентен тастатура заштитник, 1x usb полнење мозок, 1 x упатството за корисникот.Покрај тоа, ако имате било какви прашања во врска со нашата.

Вака можеби ќе ви се допадне..