• Свеж
LED Осветлен Слајд Од Џеб лупа 3X 6X Мали Преносни Loupe Зголемувачот Најдобро за Накит, Дијаманти, Камења, Монети, поштенски Марки/A
zoom_in

LED Осветлен Слајд Од Џеб лупа 3X 6X Мали Преносни Loupe Зголемувачот Најдобро за Накит, Дијаманти, Камења, Монети,

DEN 910.56

Од стока
check Во продавницата

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЗГОЛЕМУВАЧОТ : се Користи за да ги видите фини детали на книги, весници, поштенски марки, електроника, минијатури, накит, медицина шишиња, антиквитети, занаети и да се ублажат визуелна замор.НЕВЕРОЈАТНИ LED СВЕТЛА : Вграден LED светла кои обезбедуваат добра осветленост кога светлината е премногу слабо и се ублажат визуелна замор.HIGHT ЈАСНОСТ : Зголемувачот со напорна и анти-гребење функција, оваа леќа го прави врвен слика без нарушувања.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Мали димензии може да се врши во вреќи, џебови.Погоден за надворешно, кампување, туризам, одмор и многу повеќе.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ИЗБОР НА ПОДАРОЦИ : Едноставен и елегантен дизајн го прави најдобриот избор за вашите пријатели или роднини празник подароци.Зголемувачот може да биде подарок, повеќе погодна за стари лица кои читаат книги и вести.Добредојдовте на Gcxzq е shop Magnifier може да дојде во рака кога ќе го читате со парична казна отпечатоци, во една книга, го прават close-up работа со вашето омилено хоби или завршување на задачите каде прецизност прашања.Тоа важи и за луѓето со ниски визија, хобисти и професионалци.Добро Зголемување со 3 X/ 6 XAcrylic леќа го прави врвен слика без нарушувања. 3 X зголемување е добро дизајниран за пензионери, студенти, работници, луѓе со низок визија и макуларна дегенерација.LED Светлата Кои се Обезбедува Добра Illumination The светлина сјае на она што се читање, па вие не мора да се движат наоколу за да се најде светлина и држете го стакло само право да .Убаво Клиент Service High уверување, ние секогаш сме подготвени да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите - Напојува од батерии ( вклучени)Пакување Листа : - 1 x Зголемувачот - 1 x Прирачник за Корисникот.

Вака можеби ќе ви се допадне..