• Свеж
Ecavus Minky Новороденче Безделник Капак, Отстранлив и Ултра Мека Пеат Бебе Безделник Slipcover, Безбедни за Младата & Бебе Момче Девојка(Сив)
zoom_in

Ecavus Minky Новороденче Безделник Капак, Отстранлив и Ултра Мека Пеат Бебе Безделник Slipcover, Безбедни за Младата

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

【Совршено се вклопуваат】Совршено се вклопуваат вашето новороденче безделник.Blue Snail новороденче безделник поклопецот е 23.6 x 24.4 инчен, Супер еластичен, погоден за повеќето видови на новородените безделник. 【Ултра-меки】Ова новороденче безделник поклопецот е направен од високо-квалитет minky ткаенина,супер меки,на точки дизајн дава бебето добар сенце на допир,дише ткаенина гарантира вашето бебе е безбедно и удобно. 【Безбедно+удобност】Оваа покрие служи како заштита за да се задржи вашата безделник перница чисти и одржува својата уникатна форма. 【Лесно се инсталира+чистење】 ладна Машина за миење со благ детергент.НЕ ткаенина омекнувач.Собори сува врз ниски или воздух пената само. 【Бебе туш или одмор подарок】Новороденче безделник перница покрие со стилски модел лесно да се направи бебе и примачот да имаат добро расположение, резултатот ја направи дарител среќен, нели?Така queness новороденче безделник перница slipcover е одличен избор, како бебе е подарок.Ecavus Minky Новороденче Безделник Капак, Отстранлив и Ултра Мека Пеат Бебе Безделник Slipcover, Безбедни за Младата & Бебе Момче Girl You Мора да Има Minky Новороденче Безделник Cover Newborn Essentials За Нови Parents1.Ecavus новороденче подолго опфаќа помогне да се заштитат вашиот boppy безделник од wetness и дамки, но исто така да ги задржи вашите малку едно убаво и топло .2.Ултра мека minky точки материјал обезбедува на вашето бебе да се чувствуваат удобно кога се допира it3.Оваа безделник покрие topper може да се чистат лесно и без напор, како што тоа е машина перат.Ултра мека ,убаво чувство fabric Super мека minky ткаенина што го прави многу удобно на вашето бебе.На dotty дизајн му дава на бебето добро чувство на допир и smooths на mood Convenient handal Тоа е пренослив .Дизајн со рачка е толку згоден така може да висат насекаде и тоа може да биде укината помали отколку што мислите.Идеален За Секојдневна Употреба и лесно clean Our minky новороденче безделник покрие s машина се мие и фен пријателски.Не pilling и исчезнува по стотици перење.

Вака можеби ќе ви се допадне..