• Свеж
SELCRAFT 24Meters/RollVariegated Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skein Занает за Крстот Бод num.3749
zoom_in

SELCRAFT 24Meters/RollVariegated Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skein Занает за Крстот Бод

DEN 266.40

Од стока
check Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.Note1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење 3.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Нова Година и сл) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.За Нас 1).Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот. 2).Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери , ве молиме контактирајте со нас.За Нарачки 1).Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем. 2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.Shippint 1).Предмети се испраќаат само по уплата. 2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе бидат испратени по пошта на Воздухот Mail.Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.Плаќање 1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер. 2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B support Escrow услуга. 1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit.Вашиот е исклучително важно за нас. 2).Ве молиме љубезно ни остави позитивен откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка. 3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние'l да ги реши сите проблеми со вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..