• Свеж
Никол Име Calligraphy Персоналните Буква N Срцето Розова PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Никол Име Calligraphy Персоналните Буква N Срцето Розова PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Шик и елегантна monogrammed почетна N дизајн со рака букви стил име Никол и мал љубов симбол на тоа.Модерната розова боја искачување на црна позадина.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Шик и елегантна monogrammed дизајн со рака букви стил име Никол и мал љубов симбол на тоа.

Вака можеби ќе ви се допадне..