• Свеж
SUNGOOYUE Велосипед Масло Игла Маслиново Главата Група, Велосипед Масло Игла Маслиново Главата, Погодни за Планински Велосипеди
zoom_in

SUNGOOYUE Велосипед Масло Игла Маслиново Главата Група, Велосипед Масло Игла Маслиново Главата, Погодни за Планински

DEN 2270.40

Од стока
check Во продавницата

[Производство на Материјали]на Оваа високо-перформанси велосипед црево масло игла е направен од високо-квалитет бакар алуминиумски материјал, кој е здрав и издржливи, која несомнено ја проширува својата служба живот.Солиден и трајни, не мора да се грижите за било кој квалитет на прашања. [Високи Перформанси]на Оваа високо-перформанси велосипед црево масло игла има фина изработка, висока цврстина, висока температура отпор и отпорност на корозија.Работни перформанси е постабилна. [Лесен За Употреба]маслиново раководител на велосипедот масло игла е лесен и компактен, лесен за ракување, брз и лесен за инсталација и лесен за употреба.Нека вашата инсталација и употреба заштедат време и напор. [Преносливост]иглата е мал и издржливи, дозволувајќи им на масло да се капе да било агол, заштеда на време и напор.Можете да го носат секаде каде што ви треба во секое време. [Поле На Примена]на Оваа високо-перформанси велосипед масло игла маслиново главата е погодна за MT200, M315, M355, M365, M395, M396, M445, M446, M447, M505, M525, M775. Вие не мора да се грижите за inapplicability и други прашања.Спецификација : Предмет Тип : Велосипед Масло Игла Маслиново Главата Во Собата Тежина : Околу.10g / 0.4 оз Материјал : Бакар Легура Производ Стил : BH59 Масло Игла + Маслиново Главата Применливост : Погоден За MT200, M315, M355, M365, M395, M396, M445, M446, M447, M505, M525, M775 Боја : Злато Пакет Листата : 10 x Масло Игла 10 x Маслиново Главата.

Item Type:
 Bicycle Oil Needle Olive Head Set
Weight:
Approx.10g / 0.4oz
Material:
Copper Alloy
Product Style:
BH59 Oil Needle + Olive Head
Applicability:
Suitable For MT200, M315, M355, M365, M395, M396, M445, M446, M447, M505, M525, M775
Color:
Gold
Package List:
10 x Oil Needle  :
10 x Olive Head :

Вака можеби ќе ви се допадне..