• Свеж
ТОПЛО ТУРНЕЈА Водоотпорен Туш Завеси Денот на Вљубените, Љубов Загрева Брзо Сушење Полиестер Ткаенини Перат Завеса со Куки Црвени Срца на Лен Текстура
zoom_in

ТОПЛО ТУРНЕЈА Водоотпорен Туш Завеси Денот на Вљубените, Љубов Загрева Брзо Сушење Полиестер Ткаенини Перат Завеса

DEN 1521.60

Од стока
check Во продавницата

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Направен од премиум полиестер ткаенини материјал.Одлична за заштита на приватноста.Еколошки-пријателски и трајни производи за долгорочна употреба.Водоотпорен : Туш завеса има добра водоотпорен, спречување на вода јавните.Вашиот туш вода се собира во капки и работи по туш завеса лагер, така што тоа може ефективно да се избегнуваат воздушните впива и бања кат мензи.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Туш Завеса (72x72 IN=183x183 CM) со 12 премиум еколошки пластични куки прстени.Нашата бања завеси погоден за повеќето стандардни големина бања и туш тезги, и има 12 метал grommet дупки кои се помалку rusty и поцврсти.ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕЊЕ : Туш drapes печатени со единствена шема која ви дава чиста свежа и око-фаќање се погледне во вашата бања.Стави на интересно и јасно завеса што го прави youself уживајте во вашата бања време.МАШИНА ПЕРАТ : Лесно да се грижи и чисти, брзо сушење.Се отстранат само завеса прстени и го стави во машина за перење.Ве молиме не користете кајгана.Бањата е место за да се релаксираат дека ви помогне да се измијат заморот на еден ден работа.Така, со користење на убави туш завеса е најлесниот начин да се релаксираат вашиот ум и тело.★За Нашите Туш Завеси за БањаТоа направени од водоотпорен материјал кој може да сува брзо после туширање и помага да се задржи екстра вода splatters од добивање да излезе од туш.Се користи во бања, хотел, вратата завеса, бања прозорец завеса, соба партиција завеса, dorm соба завеса, гардероба завеса, автомобил завеса за патување, забава позадина, итн. - А внимателен подарок за вашето семејство, пријатели, роднини, дечко/девојка, или подарок за себе си за Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, New Year, Годишнина, Денот на Вљубените, итн.★Различни sizes36x72 IN=91x183 CM36x78 IN=91x198 CM48x72 IN=122x183 CM54x78 IN=137x198 CM60x72 IN=152x183 CM66x72 IN=168x183 CM72x72 IN=183x183 CM72x78 IN=183x198 CM72x84 IN=183x214 CM72x96 IN=183x244 CM84x72 IN=214x183 CMIf имате било какви прашања, по добивањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговориме и бидете сигурни дека вашиот проблем е добро згрижени.

Вака можеби ќе ви се допадне..