• Свеж
FOMIYES 2 парчиња Веѓа Четка и Чешел Поставите Bamboon Око Веѓата Четка Професионални Spoolie Четки Eyeliner Четка за Полнење Сочинуваат Алатка за Жени, Девојки
zoom_in

FOMIYES 2 парчиња Веѓа Четка и Чешел Поставите Bamboon Око Веѓата Четка Професионални Spoolie Четки Eyeliner Четка

DEN 390.96

Од стока
check Во продавницата

Може да се даде како подарок за вашите пријатели или семејството, да ги прикажете вашата љубов и грижа.Изработен од квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, долго служат живот.Тоа може да ви помогне да четка на неуредна веѓите или lash во секојдневниот живот, правење на вашиот изгледа поубаво и шармантна.Едноставен и лесен за употреба, во голема мера ги зачувате вашите напори и време.Dual глави дизајн, лесно да ги исполни вашите различни потреби.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен веѓа средување на четка?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се користи за да направи повеќе работи?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашиот производ да ги задоволи вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Како што е Прикажано - Материјал : , наежвам - Големина : 18. 00 X2. 00 X1. 00cm/ 7. 07 X0. 79 X0. 39 во.- Тоа може да ви помогне да четка на неуредна веѓите или lash во секојдневниот живот, правење на вашиот изгледа поубаво и шармантна.- Едноставен и лесен за употреба, во голема мера ги зачувате вашите напори и време.- Изработен од квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, долго служат живот.- Dual глави дизајн, лесно да ги исполни вашите различни потреби.- Може да се даде како подарок за вашите пријатели или семејството, да ги прикажете вашата љубов и грижа.Пакет Вклучувајќи 2 x веѓа четка.

Вака можеби ќе ви се допадне..