• Свеж
Vaxson 2-Pack Јасно Заштитник Филм, компатибилен со Razer Нож 14 Година 14 Тастатура, Touchpad Trackpad Кожата Налепница [Не Екран Заштитници ]
zoom_in

Vaxson 2-Pack Јасно Заштитник Филм, компатибилен со Razer Нож 14 Година 14 Тастатура, Touchpad Trackpad Кожата

DEN 503.76

Од стока
check Во продавницата

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични. 4 H цврстината ги штити вашиот уред од секојдневните гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Вака можеби ќе ви се допадне..