• Свеж
Баталјон 4PE58 2-Тркала Заграда, 600 Lb. Max
zoom_in

Баталјон 4PE58 2-Тркала Заграда, 600 Lb. Max

DEN 132.96

Од стока
check Во продавницата

Цена За : Секоја Изградба : Челик Материјали : Челик Max.Тркала Кол. (Во.) : 2-1/8 Точка : 2-Тркала Заградата Тип : Лизгачки Вратата Кутија Железнички Max.Тежина (Lb.) : 600 Крај : Светла Цинк Должина (Во.) : 4-5/8 Висина (Во.) : 4 Ширина (Во.) : 1-17/32 Лежишта : Топката Хардвер : Вклучени Вклучува : Хардвер Број на Тркала : 4 Земја на Потекло (предмет на промена) : Кина. '2-Тркала Заграда, Лизгачки Вратата Кутија Железнички, Макс.Тежина (Lb.) 600, Материјал Челик, Светла Цинк Заврши, Должина (Во.) 4-5/8, Висина (Во.) 4, Ширина (Во.) 1-17/32, Max.Тркала Кол. (Во.) 2-1/8, Топката Лежишта, Бројот на Тркала 4, Изградба Челик, Хардвер Вклучени, За Употреба Со Врати Тежина До 600 Фунти, Вклучува Хардвер, Пакет Количина 1 '.

Вака можеби ќе ви се допадне..