• Свеж
Nobranded WiFi ПИР Безбедност IP Камера 1080p Водоотпорен Отворен Дома, Издржлив Дизајн,во Реално-Време Сигнали - Само Камерата
zoom_in

Nobranded WiFi ПИР Безбедност IP Камера 1080p Водоотпорен Отворен Дома, Издржлив Дизајн,во Реално-Време Сигнали

DEN 1487.76

Од стока
check Во продавницата

Во реално време безжична батеријата водоотпорен камера, поддршка во реално време двонасочна аудио, изградена-во ПИР сензор.Вашата камера apllied со rechargable battery, кој е обвинет од страна на соларни панели(опционално),кога камерата е поврзан со Соларен Панел и тоа ќе се нон-стоп енергија во текот на целиот ден и цела ноќ.Извонредно 1080 P Full HD,IP камера може да фотографирате cryctal јасно видео, можете да го видите повеќе вредни детали за да се идентификуваат луѓе, возила и повеќе предмети во текот на целиот ден.Инфраред ноќ визија е до 10m, овозможувајќи ви да видите што ви треба.Без разлика дали тоа е некој неизразен во на полноќ или raccoons пауза-во, сите ќе биде направена со камерата во крупен детали.Со ПИР човечкото тело инфраред откривање, кога некој талка на вратата, аларм информација е испратена до СТАН, на вашиот телефон.Ќе се најде она што го сакате во Спортот s пауза-во, сите ќе биде направена со камерата во крупен детали. - Со ПИР човечкото тело инфраред откривање, кога некој талка на вратата, аларм информација е испратена до СТАН, на вашиот телефон.Спецификација : - Ниска моќност smart Wi Fi батеријата камера - 2.0 Мегапикселна,110° широк агол на гледање - Поддршка ПИР движење откривање,аларм за притисни за мобилен телефон - Поддршка 2.4 G Wi-Fi конекција - Поддршка на мобилен телефон & ПИР откривање разбудам - Висок Квалитет двонасочна спогодба со отстранување на бучава - Поддршка на Микро SD картичка до 64 GB (НЕ се ВКЛУЧУВААТ) - Ниска потрошувачка 2*18650 Литиум батерија (НЕ се ВКЛУЧУВААТ) - Одржување на 6-8 месеци под 15s се разбуди секое време, 15 пати секој ден - Size : 100x50x65mm Package Вклучува : 1 x Безжична Безбедност Camera1 x Отворено Метал Mount1 x USB Кабел (не полначот)1 x Прирачник за Корисникот.

Вака можеби ќе ви се допадне..