• Свеж
A/Новина Проширување со Дишењето Топката Сфера Играчка,Проширување на Стрес Олеснување Дишење Топката Играчки за Деца & Возрасни, за Вознемиреност, Јога, Длабоко Ди
zoom_in

A/Новина Проширување со Дишењето Топката Сфера Играчка,Проширување на Стрес Олеснување Дишење Топката Играчки за

DEN 753.60

Од стока
check Во продавницата

【Ублажување на Анксиозноста】Обоени Проширување на Магијата Топката е добар производ да се задржи на децата зафатени и да го намалите стресот на родителите.Многу погодна за мобилни деца или пријатели. 【Учење Никогаш не Запира】Нашите Виножито Намалување на Топката е дизајниран да им помогне на малите деца да се развијат значајни способности, како рака-око координација и фини моторни вештини.Покрај тоа, таа, исто така може да помогне за подобрување на детската имагинација и да го стимулира развојот на бебето мозокот. 【Визуелна Жалба】 Овие Проширување со Дишењето Топки имаат директна визуелна жалба, заедно со шарени бои, што ги прави одличен тактилни почетокот на математички ресурси.Различни бои може да се задоволат потребите на децата. 【Совршен Подарок】 Дишење Топката е совршено тактилни рано образование играчка погоден за децата на предучилишна возраст.Роман Проширување Топката е дефинитивно совршен подарок и подарок за родендени, Божиќ, детски Ден и празници, вие и вашите деца ќе го сакам!. 【Долг животен Век】Нашите Проширување со Дишењето Топката е направен од високо-квалитетен материјал, кој е безбеден и издржливи.Производот е одличен квалитет и таписерии во занаетчиството, која обезбедува долго перформанси живот.Опис : проширувањето топката е направена од еколошки заштитни материјали, која е безбедна и сигурна и може да се користи за долго време, со добро корисничко искуство.Тоа е исто така добар производ да се задржи на децата зафатени и ублажување на притисокот од родителите.Функција : 1. Магијата телескопски топката ќе се прошири во текот на играта, а потоа се намали назад во неговата оригинална големина.Со ѕвона, тресење може да се направи чист звук.2. Со светли и богати бои, на проширување со магија топката не е лесно да исчезнат.Различни бои може да им се помогне на децата да научат и да ја признае различни бои.3. Магијата телескопски топката е добар производ за зафатен деца и декомпресија уред за родителите.Тоа е идеален подарок за семејството или пријатели на родендени, Децата Ден, Божиќ или други празници.Спецификација : Име : Дишење Ball Age : во текот на 3 години old L (за) : 7.5 инчи (unstretched), 12.6 инчи (поместуваат).S (за) : 5.9 во (unstretched), 10.2. во (поместуваат).Боја : сина (големи димензии, со ѕвона), боја-боја (големи димензии, со ѕвона), цвет црвено (големи димензии, со ѕвона), цвет виолетова (големи димензии, со ѕвона)Пакување Листа : Телескопски Магијата Топката*1 Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Name:
Breathing Ball
Age:
over 3 years old
L (about):
7.5 inches (unstretched), 12.6 inches (stretched).
S (about):
5.9 in (unstretched), 10.2 in (stretched).
Color:
blue (large size, with bells), color-color (large size, with bells), flower red (large size, with bells), flower purple (large size, with bells)
Packing List:
Telescopic Magic Ball*1 :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is a color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Вака можеби ќе ви се допадне..