• Свеж
10PCS жените коса додатоци костуми, Сомот Headbands ,Сомот Коса Scrunchies и Сатен Headbands,Сатен Коса Scrunchies ,Сатен Око Маска ,жените Еластични Влакна се Врзуваат ,Акрилик Кос?
zoom_in

10PCS жените коса додатоци костуми, Сомот Headbands ,Сомот Коса Scrunchies и Сатен Headbands,Сатен Коса Scrunchies

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Пинк серија.Заштита на животната средина материјал : Кадифе, Мека сатен.Пакување : картон + внатрешната обвивка.Коса Додатоци Одговараат : Кадифе коса додатоци, вклучувајќи 1 Сомот Headband +2 Сомот Коса Scrunchies+1 Коса Ноктот Клипови , Сатен коса додатоци, вклучувајќи 1 Satin Headband+2 Сатен Коса Scrunchies +1 Сатен Око Маска +1 пар на пена earplugs+3 Еластични Влакна се Врзуваат вкупно 12 парчиња.Материјал : Кадифе, Мека сатен.Здравје, нашите венчиња се меки и удобни, и нема да го оштети вашата коса.Големина : Кадифе Коса Scrunchies се 6 инчи во дијаметар и Сатен Коса Scrunchies се 4 инчи во дијаметар.Сомот headband ширина е од 4 инчи,Сатен headband ширина е 2.3 инчи.Еластична.Употреба : Кадифе коса додатоци и Сатен коса додатоци може да се користи за родендени, забави, свадба партии, модни ревии, училиште, дневен дом живот и бизнис патувања.Подароци за девојки се добар избор за ќерки, студенти, пријатели и самите.Коса Додатоци Одговараат : Кадифе коса додатоци, вклучувајќи 1 Сомот Headband +2 Сомот Коса Scrunchies+1 Коса Ноктот Клипови , Сатен коса додатоци, вклучувајќи 1 Satin Headband+2 Сатен Коса Scrunchies +1 Сатен Око Маска +1 пар на пена earplugs+3 Еластични Влакна се Врзуваат вкупно 12 парчиња.Материјал : Кадифе, Мека сатен.Здравје, нашите венчиња се меки и удобни, и нема да го оштети вашата коса.Големина : Кадифе Коса Scrunchies се 6 инчи во дијаметар и Сатен Коса Scrunchies се 4 инчи во дијаметар.Сомот headband ширина е од 4 инчи,Сатен headband ширина е 2.3 инчи.Еластична.Употреба : Кадифе коса додатоци и Сатен коса додатоци може да се користи за родендени, забави, свадба партии, модни ревии, училиште, дневен дом живот и бизнис патувања.Подароци за девојки се добар избор за ќерки, студенти, пријатели и самите.

Вака можеби ќе ви се допадне..