• Свеж
PH PandaHall 2 Стилови Акрилик Пен Носителот, Шминка Четка Рек Организатор Носителот 6-Работни Веѓа Пен Мирување се Прикаже Случај за на Училиште, Канцеларија, Дома Прода?
zoom_in

PH PandaHall 2 Стилови Акрилик Пен Носителот, Шминка Четка Рек Организатор Носителот 6-Работни Веѓа Пен Мирување

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

2 Стилови Организатор : 6-слотови и 4-работни носителот, Со посебен дизајн, вашата објекти можат да бидат прикажани во прекрасен начин и можете да го собереш брзо.Вертикална или Хоризонтална Поставеност Сместување : Без разлика на тоа ќе се стави на акрилик молив екранот носителот во вертикална или хоризонтална, таа се уште може да се прикаже вашите предмети добро и да предизвика дека edge е елегантен, нема потреба да се грижите за тоа ќе нула вашите предмети.Акрилик Материјал : Ова добро направен и здрав акрилик пен носителот е дизајниран за да ги задржи сите на вашите скапоцени пенкала и четки во безбедна состојба и прекрасен приказ на вашата работна маса.Можете да ги организирате вашите четки и пенкала со бренд, големина и боја.Едноставен за Инсталација : Овие пенкало носители се залага е лесно да се инсталира и монтажни; едноставна структура ви овозможува да се соберат нив во кратко време; вертикална и хоризонтална пенкало стои се детално ја наменета за складирање и организирање на пишување инструменти.Примена : Не само што можете да го користите дома, но, исто така, можете да го користите во продавницата.Ова акрилик носител застане не само што може да носителот молив, но исто така може да се одржи шминка четка, Ноктите Четка, Е-Цигара, Пареа, ballpoints.Тоа може да ви помага да го покажете вашиот предмети и во прекрасен начин.PH Panda Hall Пластични Пенкало Рек Организатор Носителот Повеќенаменски со совршена големина, може да се користи за да се одржи нешто што е нејасно пен-форма.Нашите акрилик четка стојат може да се одржи речиси сите популарни шминка четки.На различни видови на mascaras ќе понуди или дури и течен кармин, око и веѓата облоги; исто така, може да се одржи повеќето големи фонтана пенкала брендови.Нашиот уникатен дизајн е исто така погоден за држење на Е-Цигара, Пареа и ballpoints пенкала.Големина на Пластични Пенкало Рек : околу 14.5x6.5x7.2cm, 1pc.Топло Совети : Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти задоволство со производи и шопинг искуство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми или потреби.

Вака можеби ќе ви се допадне..