• Свеж
Fansipro Облека Копчиња Метал, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство, 15(MM), Златна, 9 Парчиња Облека, Облека за Шиење Копчиња / То?
zoom_in

Fansipro Облека Копчиња Метал, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство,

DEN 172.08

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие.Мазна buttonhole без burrs е повеќе безбеден.Употреба : памук-поместена грб, правец на грб, надолу палто, јакна, волнени грб.Производот е концизен во професионален дизајн, кој е модерен.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Одговара за овие прилики : Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство; Приказ; Шкафот; Простор за Складирање; Облека Продавница; Трговски Центар Бои : Златна Материјал : Метал Производ Облик : Oblate Форма Целосно Нето Тежина : 45(G) Производ Дијаметар : 15(MM) Пакет Листата : 9 парчиња Облека, Облека за Шиење Копчиња / Токи Описи : Мазна buttonhole без burrs е повеќе безбеден.Употреба : памук-поместена грб, правец на грб, надолу палто, јакна, волнени грб.Производот е концизен во професионален дизајн, кој е модерен.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни Материјал : метал тока.Производот е копче со висока прецизност има добра осветленост.Производот е цврсти и издржливи заради својата најпосакувана материјал.Тоа има широк спектар на значења, и тоа е многу практично.Производот се вклопува цврсто и тоа е посветла и посилна.Производот е беспрекорно, без burrs на работ, и тоа ќе не гребење на кожата на вашето лице и раце.Тоа е подолг живот.На готовиот копчиња изработени од исклучителна полирање оди низ неколку процеси.Предупредуваат Совети : да се Чува на производот подалеку од оган извор така што нема да се изгори од производот. 2. Чувајте го производот подалеку од деца за да се избегне јадење на храна која е во заблуда за храна.

Вака можеби ќе ви се допадне..