• Свеж
Vipqv Спојлер Крило Спортски Автомобили Задниот Спојлер Прилагодливи Автомобил Стил Колекции за Универзална повеќето од 4Door Седан Модели на Автомобили,53.14 црна
zoom_in

Vipqv Спојлер Крило Спортски Автомобили Задниот Спојлер Прилагодливи Автомобил Стил Колекции за Универзална повеќето

DEN 2015.76

Од стока
check Во продавницата

Задниот Спојлер на Багажникот е еден од наједноставните mods можете да го направите на надворешноста на вашиот автомобил кој ќе им даде на вашиот автомобил кој целосно поинаков изглед.Не само што се кочничарите наменета за одличен изглед, тие, исто така, им помогне со аеро динамиката на автомобил со намалување на влечете,Или помагање да се стави повеќе downforce на автомобил што си сигурен дека тркала остане основи за максимална влечење.Направен од Висок Квалитет на Лесен Алуминиум за Екстремни Сила.Прав-Обложени за Највисок Издржливост.Прилагодливи Агли за Индивидуализира Usages, ефикасноста на пополнување и Настапи.Лесно да се Инсталира.Нема Инструкции се Вклучени, дупчење се бара за инсталација, Професионален Високо Препорачливо.Задниот Спојлер на Багажникот е еден од наједноставните mods можете да го направите на надворешноста на вашиот автомобил кој ќе им даде на вашиот автомобил кој целосно поинаков изглед.Не само што се кочничарите наменета за одличен изглед, тие, исто така, им помогне со аеро динамиката на автомобил со намалување на влечете,Или помагање да се стави повеќе downforce на автомобил што си сигурен дека тркала остане основи за максимална влечење.Состојба : 100% Сосема New Color : Црна/Silver Style : Еден Deck Material : Направен од висок квалитет на ЦПУ машински T6061 алуминиум.Должина x Ширина x Висина : 135x3.5x14cm Fitment : Универзална Вклопат за повеќето од 4 Door Седан Модели на Автомобили(рамен подигање капак)Пакет се вклучени : 1 x Крило Spoiler Comes Со Сите Завртки, Заградата И Сите Додатоци!Направен од Висок Квалитет на Лесен Алуминиум за Екстремни Сила.Најнови Дизајн Крило Спојлер Завршен Комплет, Подобрување на Ракувањето И да се Направи Опашка Постабилна во Голема Брзина.Прилагодливи Агли за Индивидуализира Usages, ефикасноста на пополнување и Настапи.Го Подобрува Аеродинамичен.јас.e.Го намалува Влечете, ја Зголемува Ефикасноста на искористувањето на Горивото, го Зајакнува Downforce, Влечење и Стабилност.Нема Инструкции Се Вклучени, Професионален Високо Препорачливо.Не треба дупчење се бара за инсталација,клип на подигање на капакот, (arc-површина не може да биде инсталација).

Вака можеби ќе ви се допадне..