• Свеж
JYDQM Кристално Стакло Бонбони Тегла Складирање Тегла Дневна Соба Трпезариска Маса Складирање Кафе на Маса Декорација (Боја : Б)
zoom_in

JYDQM Кристално Стакло Бонбони Тегла Складирање Тегла Дневна Соба Трпезариска Маса Складирање Кафе на Маса Декорација

DEN 1070.40

Од стока
check Во продавницата

На тока е засилен со нерѓосувачки челик, кој е силен и издржлив, не е лесно да се деформира, со висок сјај, и добар airtightness.Добро затворање, изолирање на прстен.На врежана тегла тело е убаво изработен и е убава и практична.Ова е веројатно начин да декорирате вашиот храна со мирудии, и украсете го вашиот живот со убави нешта.Транспарентно стакло материјали, материјалите кои се користат се јасно на прв поглед.На тока е засилен со нерѓосувачки челик, кој е силен и издржлив, не е лесно да се деформира, со висок сјај, и добар airtightness.Добро затворање, изолирање на прстен.На врежана тегла тело е убаво изработен и е убава и практична.Ова е веројатно начин да декорирате вашиот храна со мирудии, и украсете го вашиот живот со убави нешта.Транспарентно стакло материјали, материјалите кои се користат се јасно на прв поглед.Зголемената дното дизајн за повеќе стабилен пласман.се користи како леќата тенџере, и тоа е лесно за чување пипер, ѕвезда anise, За оние кои не се отпорни на топлина стакло, само измијте го со топла вода и бел оцет, не ја со врела вода.Висината е вкупната висина вклучувајќи капакот, и обемот димензии се сите, рачно се мери, па ќе има некои грешки.Машина изработени производи имаат линии, некои меури, нерамна дебелина, итн., кои се траги на нормален изработка.Дома Плодови Сад За Складирање Тегла Домашен Десктоп Складирање Организација.Намена : За Складирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..