• Свеж
Blu Оаза Премија 3 Парче Сува Четка во Собата со Патна Торба
zoom_in

Blu Оаза Премија 3 Парче Сува Четка во Собата со Патна Торба

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Телото Четка - Сува Четкање возбудува капилари, зголемување на протокот на крв и sloughing исклучување на мртвите клетки на кожата.Зголемување на еластичноста и сјајот на кожата со нежно exfoliating со сува четка.Премиум Сува Четка во собата.Чекор 1 : Сува четка еднаш или двапати дневно Чекор 2 : се Применува фирма кратки потези или работа во кружни движења со четка на вашиот избор Чекор 3 : Започне во твоите нозе, и да се движат нагоре кон срцето Чекор 4 : Туш по суво миење на забите за да ги отстраните мртвите клетки од кожата Чекор 5 : се Применува по туш лосион за тело или масло за најдобри резултати.

Вака можеби ќе ви се допадне..