• Свеж
Свети Патрик е Јога Leggings Секојдневен Новина Печати Јога Панталона Тесни Панталони Работи Салата Лабава Leggings
zoom_in

Свети Патрик е Јога Leggings Секојдневен Новина Печати Јога Панталона Тесни Панталони Работи Салата Лабава Leggings

DEN 167.52

Од стока
check Во продавницата

100% Полиестер.Увезени.Жените на Свети Патрик е Печати Јога Панталони Чисто Зелени Печати Leggings Тесни Панталони, облека За Јога Работи Пилатес Салата Leggings (Црна), small (Мала).Еластична затворање.Ул.Патрик е Јога Leggings Секојдневен Новина Печати Јога Панталона Тесни Панталони Работи Салата Лабава Leggings. *** На јога capris е начин на живот бренд кој ги комбинира стил, удобност, се вклопуваат, и перформанси.Висок квалитет на activewear е и прифатлива и достапни, совршени за фитнес ентузијасти и секојдневниот athleisure. *** Овие висока waisted јога capris се достапни, модерен, удобно, и од највисок квалитет.Па ти никогаш не ќе мора да се жртвува удобност за стил некогаш повторно.Дизајниран за потење или седат назад и да се гледа на игра, овие capri leggings се мора да има за вашиот активен гардероба. *** Висока waisted capris доаѓаат во многу различни бои и материјали, па можете да најдете нешто што ќе ви одговара на вашиот стил или во Оваа сезона. *** Измијте кул вашата јога capris со слични бои и постави рамно наместо да го користите вашиот фен. *** Додадете овие тренингот capris да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега!. =====☀️☀️☀️ Карактеристики ☀️☀️☀️===== 1:81%-90% Полиестер / 10%-20% Spandex, тоа е обликувањето и дише, погоден за повеќе наврати.Тоа е секогаш е убаво да изгледаат и се чувствуваат твоите најдобри додека се удобно, како и 2:Повеќе патен за вас да се избере и моден дизајн, висок квалитет те прави да си одат од еден неврзан ден облека за шик изглед во секунди 3:На leggings нетранспарентно и дебели доволно дека никогаш не ќе мора да се грижите за срамно види преку 4:Рака мие со ладна вода, Висат сува 5:ЗА СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ : Полиестер, што ја прави совршена за секојдневна облека.Оваа Јога Leggings исто така може да дејствува како удобно shapewear дека ви држи го прегрна и се во потрага тенок =====☀️☀️☀️ информации за Производот ☀️☀️☀️===== Сезона : Летни,Пролет,Есен,Winter Gender : Women Thickness : Ordinary Pant Должина : Pants Material : 81%-90%Полиестер,11%-20%aspandex How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry Function : Дишење и подигнување на buttocks What ќе добие : 1 x Жените Панталони =====☀️☀️☀️ Големина на табелата ☀️☀️☀️======= ❤Големина : S САД : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Половината : 64cm/25.20" Хип : 92cm/36.22" Должина : 99cm/38.98" == ❤Големина : M САД : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 34 Половината : 68cm/26.77" Хип : 96cm/37.80" Должина : 100cm/39.37" == ❤Големина : L САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Половината : 72cm/28.35" Хип : 100cm/39.37" Должина : 101cm/39.76" == ❤Големина : XL САД : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Половината : 76cm/29.92" Хип : 104cm/40.94" Должина : 102cm/40.16" == ❤Големина : XXL САД : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Половината : 80см/31.50" Хип : 108cm/42.52" Должина : 103cm/40.55" Боја : Црна | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Вака можеби ќе ви се допадне..