• Свеж
Автомобил Шофершајбната Вшмукување Планината Носителот, Лесен за Употреба Стабилен Автомобил Шофершајбната Надградба Делови Супер Компатибилност за Мобилен Тел
zoom_in

Автомобил Шофершајбната Вшмукување Планината Носителот, Лесен за Употреба Стабилен Автомобил Шофершајбната Надградба

DEN 854.40

Од стока
check Во продавницата

Мек и Леплив Морон Дизајн : Усвојување мек и леплив морон дизајн, специјално прилагодено СТП мек и леплив морон дното, може да се прилагодат за сите видови на централната контрола на маса, конекцијата е поцврста.Лесен за Употреба : Без било тешко барања и покрај тоа што се користи за прв пат.Супер Компатибилност : Супер компатибилност, погоден за 3.5‑5.5 инчен паметни телефони и 7-10 инчен таблети.Широк Применливост : СТП мек и леплив морон усвојува посебни обичај СТП мек и леплив сврзување технологија, може да се користи, и се прилагодува на различни централна контрола маса, трајни и стабилни.Мост и Рамни Црева Дизајн : Користење на мостот и рамни црева дизајн, парење поддршка база, така што користите повеќе стабилно и безбедно.Функција : 1. Супер Компатибилност : Супер компатибилност, погоден за 3.5‑5.5 инчен паметни телефони и 7-10 инчен таблети.2. Мост и Рамни Црева Дизајн : Користење на мостот и рамни црева дизајн, парење поддршка база, така што користите повеќе стабилно и безбедно.3. Мек и Леплив Морон Дизајн : Усвојување мек и леплив морон дизајн, специјално прилагодено СТП мек и леплив морон дното, може да се прилагодат за сите видови на централната контрола на маса, конекцијата е поцврста.4. Широк Применливост : СТП мек и леплив морон усвојува посебни обичај СТП мек и леплив сврзување технологија, може да се користи, и се прилагодува на различни централна контрола маса, трајни и стабилни.5. Лесен за Употреба : Без било тешко барања и покрај тоа што се користи за прв пат.Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Шофершајбната Вшмукување Mount Weight : Прибл.292g / 10.3 oz Model : LP-3 NMaterial : ABS + PUColor : Black Applicable Големина : Погоден За 3.5-5.5 Инчен Мобилен Телефон И за 7-10 Инчен Таблет Пакет Листата : 2 x Stent 1 x Base1 x Морон .

Item Type:
 Car Windshield Suction Mount
Weight:
Approx.292g / 10.3oz
Model:
LP-3N
Material:
ABS + PU
Color:
Black
Applicable Size:
Suitable For 3.5-5.5 Inch Mobile Phone And 7-10 Inch Tablet
Package List:
2 x Stent  :
1 x Base :
1 x Sucker  :

Вака можеби ќе ви се допадне..