• Свеж
Голем Количка за Складирање Кошница,Среќен Патрик Зелена Shamrock Складирање Бин Ткаенина Расклопна Организатор Торба со Рачки 15x11x9.5 инчен
zoom_in

Голем Количка за Складирање Кошница,Среќен Патрик Зелена Shamrock Складирање Бин Ткаенина Расклопна Организатор

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

【Премиум Квалитет】Оваа чување на кутии кошница е направен од 300 DPE водоотпорен материјал од надвор.Надворешниот и на дното се печатат, а внатре е фиксна во бело.На здрав faux кожа се справува обезбеди силна потпора да се повлече и да ги носите, кој не е лесно да се деформира. 【Ткаенина Кошница Големина】15(L) x 11 (W) x 9.5 (H) инчи.Оваа Голема големина овозможувајќи за чување на различни предмети.И добро се вклопува со разни прегради за складирање. 【Мулти-Цел】Тоа не само што може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, детски играчки, перење алишта, ќебе, пет производи, но исто така и многу други користи.Оваа количка организатор кутии можат да се користат во кујна, канцеларија, спална соба, дневна соба, остатокот соба, плакари и кабинети.Тоа е одличен избор за одржување на вашиот простор убаво, уредно и организирани. 【Простор за Заштеда на】На расклопна функција ви овозможува да зачувате простор кога не е во употреба, со кој се предвидува практичноста. 【Перење Инструкции】Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.Оваа складирање торба е корисно за вашиот секојдневен живот.Не се погодни само за возрасни, тинејџерите, деца, деца, но исто така погоден за домашна кујна и училиште.Зошто да изберете нашите големи свитлива организатор кошница? - Голем капацитет, може да се сместат повеќе работи. - Здрав страна рачки за лесно toting. - Расклопна дизајн за практично складирање. - Симпатична и стилски дизајн моделот. - Мулти-цел, погоден за секое место.Карактеристики : - Совршени за кујна, канцеларија, спална соба, дневна соба, остатокот соба, плакари и кабинети.Тоа е одличен избор за одржување на вашиот простор убаво, уредно и организирани. -Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со ткаенина кошница, ве молиме не двоумете се да ги испратите на продавачот порака преку ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..