• Свеж
10pcs Професионална Шминка Четка во Собата, Кристално шминка Алатки Премиум Синтетички Фондацијата Прав Concealers Око Сенки Сочинуваат Четка Поставите Почетниците Приј
zoom_in

10pcs Професионална Шминка Четка во Собата, Кристално шминка Алатки Премиум Синтетички Фондацијата Прав Concealers

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【Уникатен Кристал Површината】Транспарентен спротивставени боја дизајн шминка четки се справи изгледа како дијамант, тоа ќе искра под сончева светлина или светлина.Ќе се чувствувате многу здрав кога ќе се одржи на овие нерегуларни рачки. 【Премиум & Ултра-меки Синтетички Влакна】Оние шминка четки влакната се направени од најлон и може да се применува во прав или во течна на твоето лице супер лесно, без да се расправаме.Без пролевање со овие влакната, можете да ја мијат и нека се исуши.Не користете топла вода за чистење со четки, како на топлина може да ја оштети влакната. 【Професионални Целосен Сет Шминка Четки】Повеќе компјутери шминка четки се наменети за различни цели, а целиот сет за сè што ви треба за целосна шминка рутина. 【Идеален За Подарок】исклучителна шминка четки сет е одличен подарок за себе, мајка, ќерка, и сите други пријатели кои сака шминка во Роденден, Годишнина, Божиќ, и сите други посебен ден.Овие четки може да биде корисно и издржливи. 【Услуга】Ние сме среќни да понуди најдобра услуга за нашите клиенти.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Професионална Четка во Собата : Професионални премиум шминка четки, оваа шминка четка во собата е совршен за примена, засенчување и мешање за лицето или очите.Добро Материјали : Премиум Синтетички Влакна : Густа и не-вирусот, Силна способност да се држиме прав.Забелешка : не користете топла вода за чистење со четки, како на топлина ќе штета на влакната.

Вака можеби ќе ви се допадне..